مهمترین اخبار
خانه > معرفی سایت، نرم افزار > نرم افزار پژوهیار

نرم افزار پژوهیار

پژوهیار، نرم‌افزاری برای گردآوری، ذخیره‌سازی، سازماندهی و مدیریت ارجاعات، استنادات و اطلاعات کتابشناختی منابع اطلاعاتی (کتابی و غیرکتابی) موجود در وب است.

 «پژوهیار» به پژوهشگران و دانشجویان در فرایند گردآوری اطلاعات کتابشناختی مورد نیاز خود و استناد و ارجاع به آن‌ها، به منظور تالیف کتاب، مقاله، پایان‌نامه، پروپوزال پژوهشی و طرح تحقیقاتی کمک می‌کند.

این نرم افزار دارای قابلیت‌های بسیاری از جمله ذخیره و طبقه بندی اطلاعات، یادداشت گذاری، استفاده از برچسب‌های مختلف، جستجوی اطلاعات ذخیره شده و… است. همچنین پژوهیارپیوند محکمی با منابع برخط(online) دارد، به گونه‌ای که هنگامجستجو و بازیابی اطلاعات از کتاب، مقاله، صفحات وب، تصاویر و ده‌ها قلم دیداری و شنیداری دیگر، پژوهشگر به طور خودکار می‌تواند منابع خود را در نرم افزار ذخیره کند و سپس برای استناددهی از این منابع با شیوه‌های مختلف استناددهی به این اقلام متنوع اطلاعاتی در متن در حال نگارش خود اقدام نماید.

افرادی که تمایل به خرید نرم افزار با تخفیف ویژه را دارند می توانند به سرپرستی مجتمع علمی پژوهشی امام صادق علیه السلام مراجعه نمایند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>